reklam
reklam

Mediterranean 5N1K

ATSO’dan e-ticaret eğitim ve danışmanlık hizmeti

ATSO’dan e-ticaret eğitim ve danışmanlık hizmeti
35.421
10 Şubat 2020 - 14:20

ATSO Başkanı Davut Çetin, E-Ticaret E-İhracat projesi kapsamında, oda üyelerine yönelik e-Ticaret, e-İhracat Eğitim ve Danışmanlık hizmeti verileceğini açıkladı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, e-Ticaret e-İhracat projesi kapsamında, oda üyelerine yönelik e-ticaret, e-ihracat eğitim ve danışmanlık hizmeti verileceğini açıkladı. e-Ticaret e-İhracat Eğitimine 20-21 Şubat tarihlerinde başlanacağını belirten Davut Çetin, tüm ATSO üyelerini ve çalışanlarını bu projeden faydalanmaya davet etti.

Dijital teknolojilerdeki gelişmeler ile ticarete sınırların ortadan kalktığını vurgulayan Çetin, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak e-Ticaret odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçen yıl “e-Ticarete İlk Adım” başlığı altında bir dizi eğitim ve etkinlik düzenlemiştik. Birçok üyemiz bu vesileyle işlerini internete taşıdılar. 2020 yılında ise “e-Ticaret, e-İhracat Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti Projesi’ni hayata geçiriyoruz. Bu projeyle odamız üyelerine, kendi alan adı altında çalıştırabileceği e-ticaret/e-ihracat sitesi, e-ticaret eğitim ve danışmanlığı, dijital reklam ve pazarlama danışmanlıkları ücretsiz verilecek. Bu proje ile üyelerimiz internet üzerinden perakende ve toptan satış yapılabilecek, çok dilli ve para birimleri ile çalışabilen uluslararası e-Ticaret e-İhracat yazılımı ile ulusal ve uluslararası potansiyel müşterilerine erişim imkanlarını arttıracak, ürün ve hizmetlerin bilinirliliğini yükseltecek, yabancı platformlarla entegre, firmaları merkezi bir yönetimle dünyaya daha fazla açabilecekler. e-Ticaret e-İhracat Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti projesi bir yıl devam edecek olup, üyelerimize eğitim ve danışmanlık desteği sağlanacak” ifadelerinde bulundu.

Ayrıca katılımcılara tüm bu hizmetlerden 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanacaklarını, her e-Ticaret sitesinin ihtiyacı olan, ödeme sistemleri ve kargo sözleşmeleri toplu olarak danışman firma tarafından yapılacağını aktardı. Eğitime ilgi duyan ATSO üyelerini programa davet eden Çetin, “Projenin ilk eğitimi 20-21 Şubat 2020 tarihlerinde ATSO Eğitim Salonunda düzenlenecek. Üyelerimizi bu eğitimlere katılmaya davet ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2018 - Mediterranean Press Group. Haber ve makale içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

    buy Instagram views