reklam
reklam

Mediterranean 5N1K

Merve Elektronik Bosch

Merve Elektronik Bosch
36.568 Okundu
02 Nisan 2019 - 15:57
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon0242 502 44 44
Telefon0242 502 44 44
Faks0242 502 55 55
Web Sitesihttp://www.merveelektronik.com.tr
E-Postainfo@boschantalya.com
Firma AdresiYenigün Mah.Kızılırmak Cad. inci plaza no:15 Mevlana
İl / İlçeAntalya
SektörlerTeknoloji

1997 yılında, Hasan Zorlu önderliğinde, beyaz eşya sektörüne artı değer katmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.
Hayallerimiz, hedeflerimizden de büyüktü. Bu hayallerimiz gerçeğe dönüştürmek için durmadan yol aldık. Doğu garajı, Dokuma ve Lara olmak üzere üç adet mağazamızda, 15 personelle, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. 15 yıllık esnaflık tecrübemizi Bosch’un yaşamı kolaylaştıran teknolojileriyle birleştirerek, güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle tüketicilerimizde sonsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dahilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak ve daim olmak en büyük amacımız. Bu noktada sürekli değişiyor ve gelişiyoruz. Şartlarımızı zorluyor, çağın gerektirdiklerini en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Firma olarak tek sloganımız var: “Bir farkınız olsun, tercihiniz GÜVEN olsun”. Mağazalarımızda Bosch ürünlerinin yanı sıra Yataş Mobilya ve UFO Isıtıcı modellerine de ulaşabilirsiniz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Copyright © 2018 - Mediterranean Press Group. Haber ve makale içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

buy Instagram views