reklam
reklam

Mediterranean 5N1K

Şimdi de Dr. Aynur Doğan…

Şimdi de Dr. Aynur Doğan…
38.951
29 Mart 2019 - 22:37

Antalya’da iş dünyasında ikinci deprem!.. İş dünyası, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Kan’ın görevinden alınmasının ardından şimdi de Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aynur Doğan görevinden alındığı iddiaları ile çalkalanıyor.

Özellikle ANSİAD Yönetim Kurulu eski Başkanı Sadi Kan’ın görevden alınmasının ardından yaptığı açıklamada, hukuksuzluğu ve bazı üyelerin hırslarına bağlı olarak iş insanlarını yönetilmesinin doğru olmadığı vurgusu dikkati çekerken, ANTİKAD’da Başkan Dr. Aynur Doğan hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kısa bir süredir iş dünyası içerisinde dolaşan görevden alınacağı yönündeki söylentileri Başkan Dr. Aynur Doğan‘a, telefonla ulaşan muhabirimiz sordu.  Dr. Doğan, açıklama yapmaktan çekinirken, “Sizin görevden alındığınız doğru mu?” sorusu üzerine de “Ben bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum” yanıtı verdi. Geçen yıl şubat ayında eski Başkan Leman Sedef Tuna’dan görevi teslim alan Dr. Aynur Doğan, ANTİKAD olarak yeni Yönetim Kurulu seçimi ile projelere imza atacağının vurgusunu yapmıştı. Dr. Aynur Doğan yönetim kurulu üyelerinin kararı ile görevden alındı. Doğan’ın yerine yönetim kurulu üyesi Gülseren Açar getirildi. Mediterranean5N1K

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2018 - Mediterranean Press Group. Haber ve makale içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

    buy Instagram views